Číše vína Společnosti přátel Itálie a jejich hostů.

Číše vína 03

Ve čtvrtek 23. června proběhla v nádherných zahradách Garden café Taussig v Praze Číše vína Společnosti přátel Itálie a jejich hostů. Akce zahájili současný a minulý předseda Společnosti, pánové Dostál a Pietropaolo společně s tajemnicí paní Poddanou.

Číše vína proběhla v uvolnéné letní atmosféře. Účastnící měli možnost ochutnat výborné italské speciality od společnosti Pivo e Basilico a také několik druhů výtečných sýrů. Ty dodal parner Orrero, resp. Gran Moravia. To vše bylo doplněno skvělými italskými víny, jenž nám zajistily polečnosti italské-vino.cz a Margiotta. V průběhu podvečera ještě návtěvníci shlédli kávovou show Roberta Trevisiana ze "Školy kávy". Show měla velký ohlas. Diváci při ní mohli ochutnat i některé kávové speciality.

Akce se zůřastnilo přesně 70 návštěvníků. Při odchodu dostal každý z nich malé dárečky od partnerů večera Ferrera, Becherovky a Cuccina Italiana.

Fotogalerii najdete zde.

Ještě jednou děkujeme všem partnerům za podporu této vydařené akce. Budeme se tešit na další setkání. To plánujeme na začátek září v Praze a bude ve znamení "Italsko-českého pikniku".

Sledujte proto naše stránky, ať vám tato a ani jiná z naších akcí neunikne.

Zveřejněno: 06.09.2023 – administrator
Vytisknout