Dopis výboru členům SPI. pobočného spolku Praha

Vážení a milí členové Společnosti přátel Itálie, pobočného spolku Praha,

 

ráda bych Vám jménem výboru poděkovala za přízeň a informovala Vás, že naše činnost bude pokračovat opět od září.

Případné zájemce z řad našich členů i nečlenů bychom chtěli pozvat na podzimní kurzy italského jazyka. Bude pokračovat kurz pro pokročilé a konverzační pod vedením Ivany Švagrové - vždy ve středu od 16:00 do 17:30. Kromě toho otevřeme nový kurz pro (věčné) začátečníky pod vedením Barbory Holubové, ve středu od 10:00. Kurzy začnou 6. 9. 2023 (Kurz pro pokročilé) a 13. 9. 2023 (Kurz pro začátečníky) v Domě národnostních menšin na adrese Vocelova 602/3, Praha 2. Zájemci nechť se prosím hlásí na těchto adresách: pokročilí: ivana svagrova@centrum.cz; začátečníci: ba.holub@post.cz

Na podzim připravujeme také několik přednášek (dr. Helan - Dante a jeho doba, dr. Holubová - Italský filmový neorealismus), exkurze (Putování za Santinim do Panenských Břežan, Po stopách italských umělců v Praze) či ochutnávka italských vín a další. Stále také trvá výstava Ing. Pavla Koppa "Paralely" v restauraci Le due Torri (v Praze 7, Dukelských hrdinů 46, naproti Veletržnímu paláci), kde si ji můžete prohlédnout a na níž naváží další vernisáže pravděpodobně také během podzimu.

Budeme pokračovat v aktualizaci webových stránek - https://www.prateleitalie.eu/ - kde můžete v rubriceInformace hlavního a pobočných spolkůpohodlně sledovat činnost našeho pobočného spolku.

 

Přejeme Vám vydařený zbytek léta a budeme se těšit na shledanou!

Za výbor SPI pobočného spolku Praha, Barbora Holubová

Zveřejněno: 04.09.2023 – administrator
Vytisknout